KANDIDÁT NA POSLANCA

VOLEBNÝ OBVOD ČÍSLO 5

7. Mgr. Barbora Hříchová

  • Position: advokátka                      
  • Experience:
  • Location:
  • Email:
  • Phone:
Contact:

7. Mgr. Barbora Hříchová (42 rokov), advokátka

V  Horskom parku som vyrástla, chodila do škôlky aj do školy a považujem ho za jedno z najlepších miest na bývanie v Bratislave. Naša rodina Veleckých tu žije viac ako 60 rokov a keď spoločne spomíname na to, ako dynamicky sa kedysi Horský park rozvíjal mám pocit, že sa naša štvrť dostáva na perifériu záujmu Starého Mesta. Poslanci, ktorí nás zastupujú tu nežijú. Ukážu sa iba pred voľbami, aby sme sa pre nich stali výťahom do miestneho zastupiteľstva, ale reálne naše záujmy ignorujú. Máme rozbité cesty, chodníky a služby ako pošta alebo zberný dvor tu neexistujú. Problémy s dopravou a parkovaním sa z roka na rok zhoršujú a naše sťažnosti v tomto smere nikto nepočúva.

Počas dlhoročnej praxe advokátky sa venujem zastupovaniu práv ľudí a firiem, často práve v záležitostiach,  ktoré súvisia s fungovaním miest a obcí. Svoje skúsenosti som sa rozhodla ponúknuť aj obyvateľom našej štvrte v rámci ochrany ich záujmov v miestnom zastupiteľstve.  

Nechcem  Vám sľubovať, že okamžite zmením všetko k lepšiemu. Sľubujem Vám, že sa stanem očami, ušami a hlasom našej štvrte a postarám sa o to, aby o Horskom parku a potrebách obyvateľov v jeho okolí bolo v miestnom zastupiteľstve počuť.